امداد جاده ای ام جی

شرکت ویرا موتور  ام جی ایران) به عنوان معتبرترین نمایندگی MG در ایران، به منظور تامین آسایش و ارائه هر چه بهتر خدمات امداد جاده ای و سیار خودروهای MG در جهت توسعه و پيشرفت كمی و كيفی خدمات و با نگرش علمی و تخصصی به ارائه خدمات امدادی با هدف «كسب رضـايت مشتری» بیش از 15 سال است که آغاز به کار نموده است و خدمات خود را با بالاترین کیفیت و رضایت به مشتریان محترم ارائه می‌کند.

امداد جاده ای و سیار عبارت است از ارائه خدمات تعمیرگاهی به مشتریان در محیط خارج از تعمیرگاه ام جی ایران.

خدمات ام جی در ایران

خدمات جاده‌ای برای خودروهایی که متوقف شده و یا امکان حرکت ندارند، یا حرکت آن‌ها ممکن است باعث بروز مشکلات بیشتر شود، ارائه می‌شود. با توجه به تنوع مشکلات و تشخیص کارشناسان، این خدمات می‌توانند در محل مشتری ارائه شود یا خودرو به تعمیرگاه ام‌جی ایران منتقل شده و در محل نمایندگی صورت پذیرند.

نحوه درخواست ارائه خدمات جاده ای ام جی ایران

در هر زمان از شبانه روز مي‌توانيد با شماره امداد 02144190398 و (2009 118 0935) شركت ام جی ایران تماس حاصل نمایید. پس از تماس شما با نمایندگی ام جی ایران، کارشناسان ما با پرسیدن سوالات متعدد تلاش می‌کنند تا به دقیق‌ترین شکل ممکن مشکل مورد نظر را تشخیص داده و نسبت به اعزام کارشناس در محل اقدام نمایند.

کارشناس مربوطه در محل حاضر شده و در صورتيكه خودروي شما بعلت نقص فني قابل حركت نبوده و يا حركت آن باعث بروز خطر گردد، کارشناسان شرکت نسبت به شناسایی مشکل اقدام نموده و کلیه موارد مورد نیاز را برای شما انجام خواهد داد.

هنگام تماس و اعلام شماره شاسي خودرو و دیگر مشخصات مورد نیاز، هماهنگی‌های لازم برای ارسال امداد سیار صورت می‌پذیرد. تا امدادگران شركت به ياري شما آمده و اقدام به رفع مشكل و راه اندازي خودروي شما نمايند.

درصورتیکه امکان حرکت خودرو باشد، خودرو را به نزدیکترین عاملیت مجاز ام جی در ایران منتقل خواهد شد در غیر اینصورت با هماهنگی شرکت کلیه قطعات مورد نیاز به محل مشتری صورت می پذیرد، درصورتیکه بعد از حضور امدادگر، امکان رفع ایراد در محل میسر نباشد، خودرو به تعمیرگاه منتقل خواهد شد.

پس از اتمام تعميرات، می‌توانید گزارش بازديد و تعمير خودرو را به صورت شفاف و با شرح جزئیات در صورتحساب خدمات‌رسانی سیار ملاحظه کنید؛ در صورت تأیید، آن را امضا و يك نسخه از آن را از امدادگر دريافت کنید. (امدادگر مجاز به اخذ هیچگونه وجهی مازاد بر مبلغ درج شده در فاکتور نمی باشد) پس از انجام تعمیرات، همکاران ما در بخش نظرسنجی با شما تماس خواهند گرفت. خواهشمند است نظرات خود را درباره نحوه خدمت دریافت شده اعلام نمایید.

ارائه خدمات 24 ساعته

کلیه خدمات امداد جاده ای خودروهای ام جی توسط شرکت ویراموتور (ام جی ایران) در سراسر استان تهران به صورت 24 ساعته صورت گرفته و هیچ محدویت زمانی برای تماس با کارشناسان وجود نخواهد داشت.

چرا استفاده از خدمات ام جی ایران؟

 • ارائه خدمات شبانه روزی در سریعترین زمان ممکن برای کل استان تهران
 • صرفه جویی در زمان و هزینه
 • ارزان ترین تعرفه خدمات نسبت به سایر رقبا
 • جلوگیری از ابطال گارانتی خودرو با ارائه لوازم فابریک و اصل و رعایت استانداردهای لازم
 • اعزام متخصص‌ترین مکانیک‌ها و کارشناسان خودرو به محل شما
 • حمل خودرو با بالاترین میزان دقت بدون آسیب به خودرو
 • حمل و تحویل سریع خودروی شما
 • ارائه خدمات پس از فروش کلیه مدل‌های ام جی
 • ارائه فقاکتور رسمی و شفاف و قابل پیگیری
 • ارائه قطعات اورجینال و درجه یک
 • امکان درخواست سرویس دوره‌ای
 • درخواست سرویس ایمنی پیش و پس از سفر شما

کلیه موارد ذکر شده به شما این اطمبنان را خواهد بخشید تا با خیالی آسوده از خدمات شرکت ویرا موتور استفاده نموده و به جمع مشتریان دائمی ما بپیوندید.