MG 350

ام جی  350 ترکیب پول و سرمایه چشم بادامی های شرق با سبک بریتانیایی

ام جی 350 فقط یک توده فلزی و جعبه ی  آهنی  با لاستیک و شیشه ی متحرک نخواهد بودآن ها به یک بخش جدایی ناپذیر از زندگی شما تبدیل خواهند شد. در دنیای امروز خودروها بازتابی از سبک زندگی و سلیقه ی شما هستند، این یک بخش جدایی ناپذیر از زندگی شماست،خودروی ام جی 350 می تواند مصداق ماشین دلخواهی باشد که می توانید به ان لقب یک کوتوله ی زنده بدهید.

خودروی ام جی ساخت کجاست؟

ام جی 350

شرکت ام جی موتورز طی نود و نه سال‌ دائماً دست به دست چرخیده است، ابتدا سال ۱۹۳۵ به Morris Motors  فروخته شد و چند سال بعد زیر نظر British Motors رفت. در سال۱۹۸۲ شرکت Austin Rover مدیریت آن را به عهده گرفت و در ۱۹۹۴ به مالکیت BMWدرآمد و نهایتاً در سال ۲۰۰۵ به شرکت چینی SAIC و Nanjing فروخته شد. مالکیت سرمایه‌گذاری با چشم بادامی های شرق بوده ولی همچنان این برند به لطف دفتر مرکزی و تیم طراحی حرفه ای و خلاق و سبک بریتانیایی اش که در شهر بیرمنگام انگلیس مستقر است همچنان یک برند انگلیسی اصیل است که به تولید خودروهایی با کیفیت و عملکرد بالا همانند ام جی 350  مشغول است. در سال 2014، مجله ی AUTO EXPRESS نظرسنجی آنلاینی ترتیب داد که به تحقیق درباره شرکت های مختلف خودروسازی و کیفیت قطعات  از دیدگاه رانندگان آن ها پرداخته  بود. در این نظر سنجی شرکت ام جی جزو ده شرکت اول قابل اطمینان از الحاظ ایمنی و کیفیت قطعات  قرار گرفته بود.

مشخصات فنی ام جی 350

درباره ی خودروی ام جی 350 باید گفت وزن سبک و قدرت و پویایی سه اصل اساسی در هسته خودروهای ام جی هستند تا همچنان روح ورزشی این برند حتی بعد از  یک قرن ، درست باقی بماند. ام جی 350 یک خودروی اسپرت، زیبا با روح ورزشی و اصیل، نمادی از سبک بریتانیایی و خلاقیت در طراحی است. خودروهای اسپرت، خودروهایی با  ویژگی‌های خاص فنی و طراحی منحصربه فرد و آوانگارد هستند.

سه شاخصه ی اصلی خودروهای اسپرت  لوکس بودن، توان و قدرت بالای موتور، سرعت و شتاب بیشتر ،محور محرک عقب محسوب می ‌شود. تمام این ویژگی ها به شکل هوشمندانه در تمام ساختار خودروی ام جی 350 دیده می شود، mg 350 در کلاس کروک، کوپه یا فست‌بک  و همین طور در کلاس‌های کراس‌اوور، مینی یا هاچ‌بک هم تولید می شود. خودروی mg350 از یک موتور قدرتمند، چهار سیلندر خطی  VCT  با حجم 1500cc بهره می گیرد با حداکثر قدرت 107 اسب بخار که در نوع خود بی نظیر است که برای دوست داران سرعت و رانندگی با حداکثر سرعت، خودروی ام جی 350 می تواند گزینه ی خوبی باشد در تست های سرعت  برای این خودرو 190 کیلومتر بر ساعت ثبت شده است.

آلودگی موتورهای خودرو امروزه یکی از عوامل آلودگی هواست اما خودروی ام جی 350 دوستدار شماره یک محیط زیست است و گواهی استاندارد آلایندگی  Euro 4را دریافت نموده است.

برای کسانی که تجربه تصادف های رانندگی را داشته یا شاهد آن بوده اند، به خوبی می دانند که امنیتی که یک خودرو برای سرنشینانش فراهم می کند چقدر حیاتی ست، بنابراین 6 کیسه هوای ایمنی در سه حالت ( جلو، جانب و پرده ای) می تواند به خوبی حافظ راننده و سرنشینان باشد. در هنگام حرکت هیچ چیز مهم تر از قفل شدن درست و به موقع درب اتومبیل نیست، یکی از ویژگی های مهم این خودرو ام جی 350 قفل تاخیری هر چهار درب اتومبیل است. نکته ی حائز اهمیت این است که  در هنگام بروز حادثه به طور اتوماتیک درب های خودرو باز  و سیستم سوخت رسانی قطع می شود. ام جی 350 مجهزبه کمربند ایمنی 3 نقطه ای پیش کشنده در صندلی عقب با اخرین استاندارهای ساخت کمربند ایمنی اروپاست.

کافیست در یک هوای آلوده رانندگی کنید نمی توانید پنجره ی خودرویتان را باز کنید یا یکی از سرنشینان خودرو سیگار کشیده باشد، مطمئنا دوست ندارید  در یک خودرو با فضای آلوده باشید، برای حل این موضوع مهندسان سازنده ی خودروهای  ام جی 350  را مجهز به سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک به همراه فیلتر تصفیه هوای داخل کابین (ETC)قرار داده اند که به طور منظم هوای کابین خودرو معتدل و تصفیه شده باشد.

اطاق جادار و مناسب mg 360 turbo

در طراحی خودروی ام جی 350 نه تنها موتور قدرتمند آن به خوبی طراحی و ساخته شده است که به تجربه رانندگی و راحتی سرنشینان در کنار راننده هم توجه ویژه ای شده است. بعد از قدرت و توان موتور و ایمنی خودرو، یکی دیگر از معیارهای مهم هر خودرویی طراحی بدنه و زیبایی خودروست، احساس راحتی حین رانندگی وقتی ساعت ها پشت فرمان باشید بدون آنکه احساس خستگی مضاعفی در پاها یا گردن داشته باشید، چراکه همانقدر که موتور یک خودرو تاثیرگذار و حیاتی ست، طراحی ارگونامیک صندلی ها و کابین خودرو هم مهم است

ابعاد یک خودرو باید استاندارد باشد تا بیهوده فضا را اشغال نکند و  پارک کردن آن به یک معضل تبدیل نشود اگر از طرفداران خودروهای جمع و جور و شیک هستید که با آن یک سفر راحت داشته باشید ام جی 350 یک خودروی شیک در عین حال با ابعاد و قامت استاندارد است که می تواند میزبان خوبی برای یک سفر راحت و به یاد ماندنی باشد.

امداد خودروی ام جی

امداد خودروی ام جی یکی از مجرب ترین و حرفه ای ترین تیم های امداد خودرو در کشور است که به خوبی با معضلاتی که مشتریان بعد از خرید خودروی خارجی، با آن روبه رو هستند  آشنایی دارند. خدمات و سرویس های که خودرو هرچند وقت یکبار یا در هنگام بروز حادثه با آن روبه رو می شود اجتناب ناپذیر و ضروری ست و اگر توسط یک تیم حرفه ای و ماهر انجام نشود و علاوه بر اتلاف زمان و هزینه های بالا می تواند عملکرد آتی خودرو را با مشکل مواجه کند.

 از طرفی تحریم ها و برخی قانون های عیجیب و دردسرساز که با آن رو به رو هستیم خرید خودروی خارجی را به یک چالش پر هزینه و سخت تبدیل می کند. در شرکت ام جی  ایران ، واحد مجزایی تحت عنوان امداد خودروی ام جی در جهت رفاه حال مشتریان  MG در تمام ساعات هفته اماده ی همکاری ست، امداد خودروی ام جی برای ارائه خدمات و لوازم یدکی و سرویس های دوره ای علاوه بر همکاری با یک تیم مجرب و حرفه ای، کیفیت قطعات و لوازم یدکی را تضمین می کند.

تیم امداد خودروی ام جی به خوبی با ساختار فنی خودرویی با به پیچیدگی ام جی 350  و اجزای آن اشناست و به طور اختصاصی آموزش می بینند. علاوه بر راهنمایی و مشاوره در تمامی امور مرتبط با خودرو، برای رفاه حال بیشتر مشتریان خدمات زیر را ارائه می کند تا از هر جهت مشتریان اطمینان حاصل کنند. هنگام تصادف یا بروز هر حادثه ای چه در داخل شهر یا در بیرون شهر و جاده، در اسرع وقت همکاران ما شما را به همراه خودرویتان تا تعمیرگاه مجهز ام جی ایران همراهی می کنند. لاستیک های پنجر خودرویتان با یک زاپاس مطمئن که جایگزین و مناسب ماشین باشد تعویض خواهد شد. نگران اتمام سوخت در هر کجای مسیرتان چه داخل شهر چه در جاده نباشید، چراکه اعزام امداگر برای سوخت رسانی بر عهده ماست.

ام جی 350 (mg350)

قطعات و لوازم جانبی ام جی

قطعات و لوازم جانبی ام جی هرچند وقت یکبار  برای عملکرد بهتر نیاز به سرویس و بررسی دارند اما این موضوع تبدیل به یک چالش بزرگ شده است، چراکه هر بار رفتن به تعمیرگاه و سرویس اتومبیل  یک کابوس هزینه ساز رانندگان است. یکی از مهمترین خدماتی که ما در نمایندگی ام جی ایرانیان در اختیار مشتریان خود قرار می‌ دهیم، تامین  قطعات و لوازم جانبی ام جی است. بسیاری از دارندگان خودروهای خارجی می‌ دانند که برخی از فروشندگان داخل کشور برای دستیابی به سود بیشتر سعی می‌ کنند تا لوازم یدکی تقلبی در اختیار مشتریان خود قرار دهند که قطعا در نگاه اول این قطعات تقلبی قیمت پایین‌ تری دارند و همین ممکن است باعث وسوسه شدن مشتریان گردد. اما استفاده از قطعات یدکی تقلبی قطعاً مشکلات بیشتری را در طولانی مدت برای شما به همراه خواهد داشت.

هنگام واردات قطعات خودرو و اصلی‌ترین مشکل در  تنوع واردات، عدم امکان کنترل دقیق کیفیت و اصالت آن‌هاست. یکی از اهداف اصلی ما در نمایندگی ایرانیان، تامین قطعات و لوازم جانبی ام جی با کیفیت تضمین شده است. با استفاده از قطعات و لوازم جانبی ام جی که به طور اختصاصی توسط نمایندگی این شرکت وارد می شود بدون شک روند تعمیرات  احتمالی خودرو  به شکل بسیار ساده‌ تر طی خواهد شد و کیفیت نهایی تضمینی خواهد بود.

قطعات و لوازم جانبی ام جی خودروی ام جی در دوسته قرار می گیرند:

قطعات ثابت – قطعات مصرفی

قطعات مصرفی یعنی قطعاتی که باید برای حفظ و بهبود عملکرد خودرو دوره ای تعویض و جایگزین شوند، مانند فیلترها، لنت جلو و روغن موتور.  

قطعات ثابت قطعاتی هستند که تنها در هنگام بروز حادثه نیاز به تعویض یا تعمیر دارند مانند، قطعات موتور، گیربکس.

قطعات و لوازم جانبی ام جی نیز از این واقعیت مبرا نیستند و نیاز به اطمینان از کیفیت آن‌ها همیشه یک امر ضروری در زمان تعویض یا تعمیر قطعات ام اجی بوده است. در دنیای امروز بعد از کیفیت خودرو مهم ترین شرط تهیه قطعات و خدمات بعدی در هنگام استفاده از خودروست. تعمیر و سرویس منظم خودرو علاوه بر بهبود کیفیت آن همانند روز اول، باعث طول عمر خودرو و تجربه ی رانندگی بهتر است و از هزینه های بعدی و پیش بینی نشده جلوگیری می کند. سازنده و تامین کننده ی قطعات خودروی ام جی در دنیا، شرکت های معتبرو خوش نامی چون TRW،  Borgwarner، Boschو Aisin هستند.

برق و روشنایی ام جی

برق و روشنایی ام جی به شکلی بهینه و حرفه ای در ساختار خودرو قرار گرفته است. تأمین نیروی الکتریسیته خودرو از دیگر نقاط برجسته ی ام جی 350 ست  شمع‌هایی که در قلب موتور قرار دارند  تا چراغ‌های عقب و جلو خودرو همگی به طور مناسب توزیع و به کار گرفته شده اند. برق و روشنایی ام جی مناسب و مهندسی شده در اجزای خودرو توزیع شده است تا روشنایی بخشیدن به جاده و کمک به هدایت خودرو  به بهترین شکل انجام  شود چراکه  عملکرد درست قطعات برق و روشنایی اگر به درستی انجام نگیرد  موجب خسارت و جریمه خواهد شد.

از آنجایی وضعیت آب و هوایی به طور مستقیم روی نحوه ی رانندگی تاثیر می گذارد دید وسیع و باکیفیت  داشتن  مهم‌ترین نیاز یک راننده  برای رانندگی ایمن در شب، آب‌وهوای بارانی و برفی یا مه است. به این منظور چراغ‌های جلو ام جی قدرت کافی برای روشن کردن بیشتر از ده متر پیش روی خودرو را دارند و شما در هنگام رانندگی با خودروهای ام جی، به مسیر جلو و پیرامون خودرو اشراف کامل دارید. برق و روشنایی ام جی  توسط  فناوری لامپ‌های کم‌مصرف و پرنور در کنار بهره‌وری و دوام بالا، روشنایی خطی و لیزری مطلوبی به عقب خودرو می دهند.

سرویس دوره ای ام جی

خودروهای نیازمند نگهداری و مراقبت اصولی هستند،این نگهداری و مراقبت اگر منظم و درست انجام شود می تواند تضمینی بر امنیت بالا و کارایی حداکثری خودرو باشد، علاوه بر آن در کاهش مصرف سوخت هم موثر است. سرویس‌ دوره‌ای ام جی از جمله ابزارهای مهم برای حفظ کیفیت خودرویتان در طول زمان  و نگهداری در شرایطی ایده‌آل است که، باید به ازای هر 10000 کیلومتر انجام شوند

در صورت عدم تهیه و تأمین به موقع قطعات مصرفی و سرویس‌ دوره‌ای ام اجی،  سالانه بابت هزینه های خودرویتان 50 میلیون تومان از دست خواهید داد. یک تعویض روغن به موقع، تعویض صافی روغن در کیلومتر کارکرد مشخص و بهینه، تعادل و روغن کاری چرخ‌ها، به عنوان نمونه، می‌توانند علاوه بر حفظ و افزایش  کارایی خودرو، از هزینه‌ های آینده پیشگیری کند. برای مثال، روغن موتور باکیفیت از الزامات هر خودرویی است و حکم اکسیژن خودریتان را دارد،از جمله خدمات تخصصی ما در سرویس دوره ای ام جی ، تعیین زمان مطلوب برای تعویض روغن و ارائه روغن موتور با کیفیتی چون روغن موتور ام جی 4 لیتری ساخت کانادا ست که ویژه خودروهای ام جی 350 سفارش داده می شود.

فروشگاه اینترنتی ام جی ایران

امروزه با روند رو به رشد وب سایت های اینترنتی مزایای آن ها و صرفه جویی در زمان و دسترسی بیشتر تمام مشتریان از سراسر ایران، شرکت ام جی ایران، وب سایت خود را راه اندازی کرده است و محیط وب سایت به ساده ترین شکل طراحی شده است تا باعث سردرگمی کاربران نشود. در فروشگاه اینترنتی ام جی ایران ، شما می توانید در جریان  آخرین اخبار و سرویس های شرکت ام جی ایران قرار بگیرید و در صورت بروز هرگونه ابهام یا مشکل از پشتیباتی بیست و چهار ساعته همکارانمان استفاده کنید.

فروش خودروی ام جی

معامله  و فروش خودروی ام جی از آن دسته معاملات است که هر چقدر هم شما تجربه داشته باشید اما باز هم لازم است که با افرادی که اهل فن هستند مشورت های لازم را داشته باشید. هنگامی که شما تصمیم می گیرید یک اتومبیل ام جی را خریداری کنید گزینه های زیادی را پیش روی دارید در وهله اول باید به این نکته توجه داشته باشید که بودجه شما چقدر است و چه خودرویی برای شما مناسب تر است، خرید حضوری یا خرید از طریق فروشگاه اینترنتی ام جی ایران و اقدام به ثبت سفارش موردنظرتان در سایتام جی ایرانیان تا اسرع وقت با شما تماس گرفته شود. شرکت ویرا موتور (ام جی ایران) در سال 1395 در شهر تهران، به منظور ارائه خدمات فروش و پس از فروش کلیه خودروهای MG تاسیس گردید.

موتور :

موتور چهار سیلندر خطی  VCT  با حجم 1500 CC

تعداد سوپاپ 16 عدد

حداکثر قدرت 107 اسب بخار در     rpm 6000

حداکثر گشتاور 135 نیوتن متر در          rpm 4500

حجم باک بنزین 55 لیتر و مصرف سوخت ترکیبی 7.1 لیتر

استاندارد آلایندگی Euro 4

حداکثر سرعت 190 کیلومتر بر ساعت

گيربكس 4 دنده اتوماتيك مجهز به سیستم Over Drive جهت دستیابی به گشتاور بهتر موتور دكمه تغيير حالت

گيربكس در شرايط مختلف (Multi Mode)

امنیت :

مجهز به 6 کیسه هوای ایمنی(جلو، جانبی و پرده ای)

قفل تاخیری درب ها پس از حرکت

بازشدن اتوماتیک درب ها و قطع سیستم سوخت رسانی هنگام بروز حادثه

مجهز به دوربین دید عقب و سنسورهای صوتی

کمربند ایمنی 3 نقطه ای مجهز به پیش کشنده در صندلی عقب

کنترل :

توزیع الکترونیکی نیروی ترمز)EBD)، ترمز ضد قفل(ABS(

ترمز کمکی )BA)، سیستم پایداری خودرو بر سر پیچ ها(CBC(

سیستم تعلیق جلو McPherson و H-bar در عقب

دیسک ترمز خنک شونده چرخ های جلو و عقب، مجهز به سیستم جداکننده سریع لنت ها از دیسک

ابعاد :

کلاس اتاق: سدان

وزن خودرو بدون سرنشین  1280kg

طول/عرض/ارتفاع/ فاصله دومحور( میلیمتر): 4521/1788/1492/2650

رینگ آلومینیومی 16 اینچ و لاستیک 205/55R16

شیشه های برقی و دارای سان روف دوحالته

حجم صندوق عقب 458 لیتر و امکان دسترسی فضای صندوق از داخل کابین

آیینه های بغل برقی دارای گرمکن

تنظیم اتوماتیک سرعت برف پاکن ها با توجه به سرعت خودرو

تنظیم اتوماتیک صدای ضبط صوت با توجه به سرعت خودرو

صندلی های عقب دارای تکیه گاه آرنج با قابلیت پیکربندی 60:40

سیستم صوتی مجهز به صفحه نمایشگر اطلاعات لمسی       7”HD Touch           و بلوتوث جهت مکالمات تلفنی

سیستم صوتی مجهز به 8 بلندگوی Hi-fi با قابلیت پخش WMA ،MP3  و DVD و Divx

سیستم صوتی مجهز به ورودی های USB و AUX

طراحی بدنه بر اساس مدل مفهومی Flying-V

چراغهای مه شکن جلو و عقب و طراحی به روز چراغ های 3D عقب

طراحی زیبای چراغ های بال فرشته ای جلو

نمایشگر میزان باد چرخ ها (TPMS)

سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک به همراه فیلتر تصفیه هوای داخل کابین (ETC)

به کارگیری بیشترین فضای بین صندلی ها( 2650 میلیمتر طول محور)

تجهیز موتور به سیستم های Bi Thermostat ،VTI جهت کاهش مصرف سوخت