سرویس های دوره ای

سرویس در محل

تعمیرگاه  ام جی ایران  خدمات “سرویس در محل” را جهت جلب رضایت بیشتر مشتریان شهر تهران و جلوگیری از اتلاف وقت ایشان ارائه می دهد. این خدمات شامل ارائه سرویس دوره ای خودروهای MG مطابق چک لیست استاندارد شرکت SAIC MOTOR   توسط بهترین تکنسین ها انجام میگردد.

راه ارتباطیشماره تماس:  02149912

معرفی واحد سرویس

شرکت ویرا موتور (ام جی ایران) در سال 1395 در شهر تهران به منظور ارائه خدمات فروش و پس از فروش کلیه خودروهای MG تاسیس گردید. هدف این واحد بهبود کیفیت خدمات فروش و  پس از فروش خودروهای MG در سرتاسر ایران و جلب رضایت مشتریان گرامی با به کارگیری استانداردهای کیفیتی و بهترین ابزار آلات و تجهیزات مدرن دنیا بوده است.

بهترین خدمات فروش و پس از فروش MG در ایران از دیگر افتخارات ام جی ایران در عرصه تجارت خدمات فروش و پس از فروش خودرو در ایران می باشد. اين واحد با برنامه ريزي دقيق و پروسه كاري منظم ، موجبات آسايش مشتريان را فراهم آورده كه تعامل مابين مشتريان گرامي با سيستم حاكم بر واحد سرويس ، از بروز مشكلات احتمالي جلوگيري به عمل آورده است.

مشتريان محترم براي پذيرش خودورهاي خود جهت انجام سرويس هاي دوره اي و امور تعميراتي كافي است با شماره 02149912 تماس گرفته و با وقت دهی تعميرگاه ارتباط بگيرند تا بنا به ظرفيت موجود در واحد و زمان دلخواه خود، وقت پذيرش را رزرو نموده و با مراجعه به موقع از خدمات مورد نياز خويش استفاده ببرند.ضمن اين كه تعمیرگاه ام جی ایران جهت رفاه حال مشتريان خود، خدماتی را با عنوان خدمات سرويس در محل در اختيار ايشان قرار داده كه می توانند از آن استفاده نمايند.

واحد سرويس تعمیرگاه ام جی،‌ با خدماتي از قبيل عيب يابي با دستگاه، اتاق رنگ وکارشناسی بدنه  از ديگر نمايندگي ها متمايز نموده است و نظارت بر كيفيت انجام سرويس ها و تعميرات توسط بخش كنترل كيفيت واحد انجام مي گردد.